SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2017/2018
Číslo
8ABB-34
Čas
13,00
Dátum
11.04.2018
Miesto
Mestská športová hala Nitra
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
UDHK ŠG Nitra
B
Hostia
ŠŠK SLŠ Prešov
Konečný
výsledok
35
27
Polčas
(30')
19
12
Výsledok
(60')
35
27
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1H
Gombárová Laura
00754
2
Holomaniová Viktória
03129
3
Arpášová Emma
00999
5
Dominková Kristína
01014
10;18;19;
25;31;32;
6
8
Ferraj Emma
01026
2
9
Kolářová Dorota
01009
4;9;14;15;[16];
[26];27;28;33;34;
10
22
10
Šrámeková Karolína
01032
11
Ďuranová Lea
01025
8;
21;
2
N2
13
Pénzešová Diana
01749
14
Rudincová Andrea
01016
6;13;
22;29;
4
N
15
Bírošová Bernadeta
01024
30;
1
16
Trepáčová Zuzana
01018
1;[2];3;5;7;11;12;17;
20;[23];24;35;
12
N2
A
ZVD:
Ďuran Peter
Podpis:
B
Tréner:
Vargová Mária
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2018
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
16,10
2:
22,17
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Lupkovičová Henrieta
01251
2;6;
[13];[18];22;26;
6
N
6
Kráľová Laura
01111
10;11;12;
14;
4
7
Syrokhman Yana
06619
8
Vargová Diana Mária
01252
1;7;9;
15;17;20;21;24;25;
9
2
9
Janíková Patrícia
01248
8;
19;23;
3
2
11
Bačenková Dorota
01257
12
Vrabľová Erika
01808
13
Dvorščáková Alena
01117
3;
16;
2
222D
15
Belušková Katarína
01123
2
16
Rontová Sandra
01264
21
Magdová Tereza
01115
4;5;
2
N
24
Semanová Henrieta
03215
27;
1
33
Kantorisová Jana
01260
44
Timková Tímea
01814
N2
A
ZVD:
Lupkovičová Kamila
Podpis:
2
B
Tréner:
Leško Miroslav
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Humeňanský Patrik
Funkcia:
N
D
Funkcionári:
Dvorščák Adam
Funkcia:
Team Time-Out 1:
13,15
2:
40,34
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Varga Slavomír
Zdravotná služba:
Libová Zuzana
Časomerač:
Birošová Margaréta
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Vargová Jasmína
Podpis:
Rozhodca:
Haščík Peter
Podpis:
Rozhodca:
Nagy Maroš
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:22
16
1:0
01:00
8
1:1
01:51
4
1:2
02:05
44
Napom
02:22
16
2:2
02:55
13
2:3
03:05
16
3:3
03:46
16
Napom
04:48
4
Napom
06:46
9
4:3
07:11
16
5:3
07:39
21
5:4
07:49
14
6:4
08:57
21
Napom
09:38
16
7:4
10:04
21
7:5
10:33
11
8:5
10:50
11
Napom
12:36
9
9:5
13:03
14
Napom
13:34
4
9:6
14:03
5
10:6
14:56
16
11:6
16:10
15
Vyluc2m
16:10
16
12:6
16:55
14
13:6
17:40
8
13:7
18:05
9
14:7
18:38
11
Vyluc2m
19:00
9
14:8
19:48
8
14:9
20:29
9
15:9
21:39
13
Vyluc2m
21:43
9
16:9
22:21
6
16:10
22:54
16
17:10
23:31
6
17:11
23:44
5
18:11
27:20
6
18:12
29:04
5
19:12
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:37
16
20:12
30:53
9
Vyluc2m
31:04
4
20:13
32:44
6
20:14
33:12
11
21:14
33:39
8
21:15
34:10
13
21:16
34:21
13
Vyluc2m
34:41
14
22:16
35:37
9
Vyluc2m
35:53
16
23:16
36:58
16
24:16
37:02
13
Vyluc2m
37:02
13
Diskv
37:20
8
24:17
38:43
5
25:17
40:22
9
26:17
41:04
C
Napom
43:01
9
27:17
43:35
9
28:17
44:05
4
28:18
44:18
14
29:18
44:29
15
30:18
44:40
9
30:19
44:41
8
30:20
46:03
8
30:21
46:21
44
Vyluc2m
46:38
5
31:21
48:21
8
Vyluc2m
49:28
4
31:22
50:47
16
Vyluc2m
51:28
9
31:23
52:13
5
32:23
52:13
8
Vyluc2m
52:47
A
Vyluc2m
53:24
8
32:24
54:23
9
33:24
57:19
8
33:25
57:25
9
34:25
59:16
16
35:25
59:44
9
Vyluc2m
59:49
4
35:26
59:53
24
35:27
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz