SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2017/2018
Číslo
8ABB-53
Čas
12:45
Dátum
21.04.2018
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠŠK SLŠ Prešov
B
Hostia
HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany
Konečný
výsledok
31
19
Polčas
(30')
14
7
Výsledok
(60')
31
19
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Lupkovičová Henrieta
01251
[1];7;
16;17;[21];23;25;
7
6
Kráľová Laura
01111
2;3;4;9;13;
18;
6
7
Syrokhman Yana
06619
31;
1
8
Vargová Diana Mária
01252
11;[12];
15;
3
N2
9
Janíková Patrícia
01248
14;
1
10
Džubinská Soňa
01256
24;30;
2
11
Vasiliková Viktória
01813
12
Vrabľová Erika
01808
13
Dvorščáková Alena
01117
6;8;10;
22;28;
5
22
15
Belušková Katarína
01123
19;20;
2
16
Kohútová Mária
01250
21
Kužmová Karin
03837
24
Semanová Henrieta
03215
26;27;29;
3
33
Kantorisová Jana
01260
44
Timková Tímea
01814
5;
1
N2
A
ZVD:
Lupkovičová Kamila
Podpis:
B
Tréner:
Leško Miroslav
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Dvorščák Adam
Funkcia:
D
Funkcionári:
Humeňanský Patrik
Funkcia:
Team Time-Out 1:
27:50
2:
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Klussaiová Nikola
00379
2
Zlatinská Timea
00382
17;
1
N2
3
Cviková Hana
00376
19;
1
5
Zlatinská Vivien
00385
[1];7;
[10];[12];[14];15;
6
222
7
Kečkéšová Valéria
00384
[3];4;
[11];[16];18;
5
9
Kečkéšová Petra
00378
5;
1
10
Foltínová Alžbeta
00387
6;
1
2
11
Michalková Soňa
02804
9;
1
2
14
Kozlíková Lucia
00380
2;
8;13;
3
A
ZVD:
Zlatinská Jana
Podpis:
B
Tréner:
Hyll Vladimír
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Slažanská Romana
Funkcia:
D
Funkcionári:
Rácková Michaela
Funkcia:
Team Time-Out 1:
16:45
2:
40:59
3:
52:53
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
7
Hl. usporiadateľ:
Šutran Peter
Zdravotná služba:
Lakata Pavol
Časomerač:
Jurašková Miroslava
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Raševová Lucia
Podpis:
Rozhodca:
Gedeon Jozef
Podpis:
Rozhodca:
Palovčák Tomáš
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:49
44
Napom
04:06
4
1:0
04:36
44
Vyluc2m
04:43
5
1:1
06:29
6
2:1
07:15
8
Napom
07:26
14
2:2
08:17
6
3:2
09:31
6
4:2
10:39
5
Vyluc2m
10:51
44
5:2
11:32
7
5:3
11:42
13
6:3
13:04
2
Napom
16:32
4
7:3
17:29
13
8:3
18:22
6
9:3
18:59
8
Vyluc2m
19:50
13
10:3
19:56
5
Vyluc2m
21:14
8
11:3
22:00
7
11:4
23:07
9
11:5
23:43
10
11:6
24:11
8
12:6
25:00
6
13:6
25:33
5
13:7
25:47
13
Vyluc2m
28:17
9
14:7
2.polčas
m's''
A
B
akcia
32:14
14
14:8
32:26
8
15:8
33:34
4
16:8
35:34
4
17:8
36:10
13
Vyluc2m
37:20
6
18:8
37:55
11
18:9
38:38
11
Vyluc2m
38:46
13
40:02
15
19:9
40:51
15
20:9
41:40
5
20:10
42:26
4
21:10
43:36
13
22:10
45:20
7
22:11
45:50
4
23:11
46:41
10
24:11
47:39
5
24:12
48:06
4
25:12
48:28
14
25:13
50:29
5
25:14
51:28
24
26:14
51:32
10
Vyluc2m
52:07
5
26:15
52:36
5
Vyluc2m
52:51
24
27:15
54:29
7
27:16
55:20
13
28:16
55:40
2
28:17
56:17
7
28:18
56:39
24
29:18
56:41
2
Vyluc2m
58:05
10
30:18
59:16
3
30:19
59:44
7
31:19
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz