VÍKENDOVÝ SUMÁR: Starší dorastenci Nových Zámkov strelili 50 gólov

Ďalším kolom pokračovali počas víkendu zápasy ligy mladších a starších dorastencov a nižšie súťaže mužov a žien v hádzanej.

13. 10. 2015 Autor - redakcia

Súťaže dorasteniek mali počas víkendu voľno, hrali sa však zápasy prvej ligy mladších a starších dorastencov.  Po šiestich zápasoch prvej ligy starších dorastencov zostali bez straty bodu už len hádzanári Tatrana Prešov, ktorí v aktuálnom kole naplno bodovali v Modre, kde vyhrali 33:26.

O druhé a tretie miesto sa aktuálne s rovnakým počtom bodov delia Topoľčany a Považská Bystrica. Obe družstvá po 6 zápasoch získali 10 bodov. Streliť najviac gólov sa počas víkendu podarilo práve v súťaži starších dorastencov hráčom Štartu Nové Zámky, ktorí vyhrali s Levočou 50:19.  Nové Zámky sú aktuálne v tabuľke na piatom mieste.

V prvej lige mladších dorastencov sú stále dve mužstvá bez straty body - Topoľčany a Modra. Topoľčany v soboty vyhrali na vlastnej pôde s družstvom Stupava - Malacky 34:21, Modra doma zdolala v dramatickom súboji Tatran Prešov 36:35. Na poslednom mieste je bez body 1. MHK Košice.

Spojenú druhú ligu mladších a starších dorastencov vedú aktuálne vďaka štyrom odohratým zápasom a šiestim bodom hráči HK Kúpele Bojnice.

Prvú ligu mužov vedú aj po poslednom kole nezdolané družstvá Malaciek a Piešťan.

1. liga starší dorastenci

11.10.2015 - HC Štart Nové Zámky - HK Slovan Levoča 50 : 19

10.10.2015 - HK Topoľčany - Stupava-Malacky 47 : 18, Slovan Modra - Tatran Prešov 26 : 33, HC Sporta Hlohovec - MŠK Považská Bystrica 22 : 26

1. liga mladších dorastencov

11.10.2015 - HC ŠTART Nové Zámky - HK Slovan Levoča 35 : 22

10.10.2015 - ŠK NOXWEL Sečovce - 1. MHK Košice 43 : 29, HK Topoľčany - Stupava-Malacky 34 : 21, Slovan Modra - Tatran Prešov 36 : 35, HC Sporta Hlohovec - MŠK Považská Bystrica 24 : 24

2. liga spojená súťaž STDI+MLDI

11.10.2015 - Piccard Senec - HKM Slovan Duslo Šaľa 19 : 42, TJ Sokol Cífer - HK Kúpele Bojnice 27 : 29

10.10.2015 - DAC Dunajská Streda - MHáK Martin 32 : 18

1. liga mužov skupina A

11.10.2015 - Tatran Stupava - HK Vajnory 19 : 19, TJ Sokol Cífer - MHK Piešťany 21 : 32

10.10.2015 - DAC Dunajská Streda - MHáK Martin 34 : 37