Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

V Stupave bude cez víkend turnaj nádejí s rekordnou účasťou

Na turnaji sa zúčastní 69 družstiev z 22 hádzanárskych klubov zo Slovenska, Česka a Rakúska.
17. mája 2016, autor: SITA

Od piatka do nedele 20. - 22. mája 2016 sa v areáli základnej školy v Stupave uskutoční obľúbený minihádzanársky turnaj s názvom PLAYMINIHANDBALL 2016 za účasti 69 družstiev z 22 hádzanárskych klubov zo Slovenska, Česka a Rakúska. 

Na podujatí odohrá 620 detí, o ktoré sa bude starať vyše 50 organizátorov, celkovo 267 zápasov. Prvé sú na programe v piatok 20. 5. od 9.00 h, vyvrcholenie je plánované na nedeľu o 14.00 h.

„Sme radi, že tu máme opäť obľúbený minihádzanársky turnaj PLAYMINIHANDBALL 2016. Tento rok k nám zavíta 620 malých minihádzanárov, čo je zatiaľ naše doterajšie maximum. Z turnaja sa stáva taký malý hádzanársky šampionát. Prídu k nám aj družstvá z väčšej diaľky ako Iuventa Michalovce, MHC Bardejov, Medzev a podobne. Nás organizátorov teší, že detí sa každý rok na PLAYMINIHANDBALL tešia. Ak raz uspejete na PLAYMINIHANDBALLe, ktorý ma svoju kvalitu, uspejú aj vo svojich žiackych súťažiach o rok. Pre účastníkov sme pripravili darček v podobe turnajového trička, ktorý dostane každý účastník zadarmo. Týmto sa chceme zároveň poďakovať za podporu a spoluprácu mestu Stupava, základnej škole v Stupave a sponzorom," uviedol v tlačovej správe jeden z hlavných usporiadateľov Rudolf Draškovič ml.

Viac informácii nájdete na www.playminihandball.com 

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner