Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

V Stupave bude cez víkend turnaj nádejí s rekordnou účasťou

Na turnaji sa zúčastní 69 družstiev z 22 hádzanárskych klubov zo Slovenska, Česka a Rakúska.
17. mája 2016, autor: SITA

Od piatka do nedele 20. - 22. mája 2016 sa v areáli základnej školy v Stupave uskutoční obľúbený minihádzanársky turnaj s názvom PLAYMINIHANDBALL 2016 za účasti 69 družstiev z 22 hádzanárskych klubov zo Slovenska, Česka a Rakúska. 

Na podujatí odohrá 620 detí, o ktoré sa bude starať vyše 50 organizátorov, celkovo 267 zápasov. Prvé sú na programe v piatok 20. 5. od 9.00 h, vyvrcholenie je plánované na nedeľu o 14.00 h.

„Sme radi, že tu máme opäť obľúbený minihádzanársky turnaj PLAYMINIHANDBALL 2016. Tento rok k nám zavíta 620 malých minihádzanárov, čo je zatiaľ naše doterajšie maximum. Z turnaja sa stáva taký malý hádzanársky šampionát. Prídu k nám aj družstvá z väčšej diaľky ako Iuventa Michalovce, MHC Bardejov, Medzev a podobne. Nás organizátorov teší, že detí sa každý rok na PLAYMINIHANDBALL tešia. Ak raz uspejete na PLAYMINIHANDBALLe, ktorý ma svoju kvalitu, uspejú aj vo svojich žiackych súťažiach o rok. Pre účastníkov sme pripravili darček v podobe turnajového trička, ktorý dostane každý účastník zadarmo. Týmto sa chceme zároveň poďakovať za podporu a spoluprácu mestu Stupava, základnej škole v Stupave a sponzorom," uviedol v tlačovej správe jeden z hlavných usporiadateľov Rudolf Draškovič ml.

Viac informácii nájdete na www.playminihandball.com 

ROK 2016: 1 252 600,- EUR
Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner