Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Majsterkami Slovenska mladších dorasteniek sú hráčky Michaloviec

Liga bola v tejto sezóne podstatne vyrovnanejšia ako minulú sezónu, aj preto si tento majstrovský titul veľmi cením, povedal tréner šampióniek Maroš Vikartovský.
17.5. 2016 Autor: redakcia a web Iuventy Michalovce
Šampiónky medzi mladšími dorastenkami sú z Michaloviec. Foto - zhk-iuventa.sk

Aj keď ženy Iuventy Michalovce ešte o majstrovský titul bojujú, najúspešnejší michalovský klub sa už môže pochváliť prvým titulom u v tejto sezóne. Zaslúžili sa oň mladšie dorastenky, ktoré obhájili titul z lanskej sezóny.

Zverenkám trénera Maroša Vikartovského k tomu pomohla predovšetkým výborná jarná časť, v ktorej nestratili ani jeden bod. Z tímu, ktorý „zimoval“ na treťom mieste sa tak stal majster Slovenska.

 „Liga bola v tejto sezóne podstatne vyrovnanejšia ako minulú sezónu. Prvých osem družstiev bolo vyrovnaných a každý mohol zakopnúť s každým. Žiadneho súpera sme teda podceniť nemohli a do každého zápasu sme museli ísť naplno. Aj preto si tento majstrovský titul veľmi cením,“ povedal týždenníku Slovenský Východ tréner Maroš Vikartovský. Píše o tom na svojom webe Iuventa Michalovce.

Iuventa zvíťazila v tabuľke so ziskom 39 bodov z 22 zápasov. Na druhom mieste skončili hráčky UDHK Nitra so ziskom 37 bodov a na treťom mieste HK Slovan Duslo Šaľa so ziskom rovnako 37 bodov.

ROK 2016: 1 252 600,- EUR
Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner