Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Majsterkami Slovenska mladších dorasteniek sú hráčky Michaloviec

Liga bola v tejto sezóne podstatne vyrovnanejšia ako minulú sezónu, aj preto si tento majstrovský titul veľmi cením, povedal tréner šampióniek Maroš Vikartovský.
17.5. 2016 Autor: redakcia a web Iuventy Michalovce
Šampiónky medzi mladšími dorastenkami sú z Michaloviec. Foto - zhk-iuventa.sk

Aj keď ženy Iuventy Michalovce ešte o majstrovský titul bojujú, najúspešnejší michalovský klub sa už môže pochváliť prvým titulom u v tejto sezóne. Zaslúžili sa oň mladšie dorastenky, ktoré obhájili titul z lanskej sezóny.

Zverenkám trénera Maroša Vikartovského k tomu pomohla predovšetkým výborná jarná časť, v ktorej nestratili ani jeden bod. Z tímu, ktorý „zimoval“ na treťom mieste sa tak stal majster Slovenska.

 „Liga bola v tejto sezóne podstatne vyrovnanejšia ako minulú sezónu. Prvých osem družstiev bolo vyrovnaných a každý mohol zakopnúť s každým. Žiadneho súpera sme teda podceniť nemohli a do každého zápasu sme museli ísť naplno. Aj preto si tento majstrovský titul veľmi cením,“ povedal týždenníku Slovenský Východ tréner Maroš Vikartovský. Píše o tom na svojom webe Iuventa Michalovce.

Iuventa zvíťazila v tabuľke so ziskom 39 bodov z 22 zápasov. Na druhom mieste skončili hráčky UDHK Nitra so ziskom 37 bodov a na treťom mieste HK Slovan Duslo Šaľa so ziskom rovnako 37 bodov.

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner