Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

PRIDAJTE SA K FANKLUBU SLOVENSKÝCH KADETIEK A ZÍSKAJTE DRES

Výzva fanklubu je jednoznačne podpora slovenským kadetským reprezentantkám na MS v hádzanej žien do 18 rokov 2016, ktoré hostíme v na Slovensku v Bratislave.
13.7. 2016 - Autor, redakcia

Majstrovstvá sveta v hádzanej žien do 18 rokov 2016 sú už za dverami a hádzanárska horúčka stúpa už aj medzi fanúšikmi. Neváhajte a pridajte sa k fanklubu našich kadetiek, ktorý bude podporovať slovenský tím na každom zápase!

Pozor, Slovenský zväz hádzanej priprvuje pre vás aj špeciálnu motiváciu: 

Kto príde povzbudzovať naše dievčatá aj s bubnom, získa reprezentačný dres! 
Slovenské kadetky potrebujú vašu podporu a tešia sa na vás.
Slovenky odohrajú základnú D-skupinu v bratislavskom NTC Aegon Aréne ( v Národnom tenisovom centre) a všetky svoje súboje odohrá v rovnakom čase od 18:00 h. Vstup na všetky zápasy šampionátu je voľný.
Na svoj prvý duel naše kadetské nádeje nastúpia v utorok 19. júla proti Argentíne. O deň neskôr v stredu narazia na Uzbekistan. Po dni voľna čaká na Slovenky v piatok 22. júla súboj so Slovinskom. Následne budú v sobotu bojovať s Dánskom a po voľnom dni ukončia účinkovanie v základnej D-skupine v pondelok 25. júla zápasom s Egyptom.
Fanúšikovia HC Tatran Stupava, ŠKP Bratislava či HC Sporta Hlohovec prejavili záujem a vôľu a prislúbili podporu našim dievčatám na zápasoch. Pevne veríme, že sa pridajú aj ďalší priaznivci nielen hádzanej.

Veríme, že aj vy pomôžete na tribúnach a spoločne sa budeme tešiť nielen z postupu zo skupiny. A tak isto, že sa budeme spoločne tešiť z tohoto krásneho športu: 


Hádzaná nás baví – We enjoy handball!
Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner