Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Most ponúkal Dávidovi 15-ročnú zmluvu, to bolo veľa aj preňho

Peter Dávid sa napriek ponuke dlhodobého kontraktu sľúbil DHK Baník Most zatiaľ len na nadchádzajúcu sezónu, čo bude potom, to sa ešte uvidí.
14. júla 2016, autor: SITA
Peter Dávid ešte ako tréner Prešova. Foto: SITA/Viktor Zamborský

So zaujímavou informáciou vyrukoval web main-echo.de, ktorý referoval o úspešnom pôsobení slovenského hádzanárskeho trénera Petra Dávida na lavičke žien DHK Baník Most. 

Posadil sa na ňu v decembri 2015, keď ho s ponukou oslovil jeho dlhoročný známy a zároveň manažér úradujúceho českého majstra Rudolf Jung. Pôvodne prisľúbil Dávid pomoc do polovice januára, ale napokon zostal až do konca sezóny, pričom svoje zverenky doviedol k obhajobe titulu šampiónok i prvenstvu v národnom pohári. 

"Je neskutočné, ako sa niekedy môžu veci vyvinúť," skromne poznamenal Dávid. S jeho odvedenou prácou bol spokojný aj Jung, ktorý údajne v nadšení ponúkol slovenskému trénerovi 15-ročný kontrakt. Pre 50-ročného Malačana to však bolo príliš dlhé obdobie, a tak prikývol zatiaľ len na nasledujúci súťažný ročník.

 "Viac nemôžem momentálne sľúbiť. Potom sa uvidí," vysvetlil Dávid, ktorý chce do začiatku letnej prípravy "čiernych anjelov" naplánovaného na pondelok 18. júla stráviť čo najviac času so svojou rodinou žijúcou v Nemecku.

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner