Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

V Stupave sa znovu uskutoční obľúbený minihádzanársky turnaj PLAYMINIHANDBALL 2017

Pred otvorenými majstrovstvami Slovenska, ktoré sa uskutočnia tiež v Stupave sa bude konať veľký medzinárodný minihádzanársky turnaj PLAYMINIHANDBALL 2017
23.03.2017, Autor, Foto: HC Tatran Stupava

Turnaj sa uskutoční 12. - 13.05.2017 v areáli základnej školy v Stupave. Pred otvorenými majstrovstvami Slovenska, ktoré sa uskutočnia tiež v Stupave sa bude konať veľký medzinárodný minihádzanársky turnaj PLAYMINIHANDBALL 2017.

„Pred niekoľkými dňami sme spustili prihlášky na náš turnaj PLAYMINIHANDBALL 2017 a už sa nám prihlasujú prvé družstvá. Tento rok to bude náš 10. ročník, čo organizujeme tento turnaj. Keďže je to také malé jubileum, okrem zápasov v hale a bohatého programu si dáme na tomto turnaji záležať a pripravíme pre účastníkov aj malé prekvapenie. Tento turnaj je starý ako jeden minihádzanár :-) Má už 10 rokov, čiže 10 rokov k nám chodia začínajúci minihádzanári alebo minihádzanári čo sa lúčia s minihádzanou a prechádzajú do kategórie mladšieho žiactva. Zostaneme verní našej povesti a budeme sa snažiť týmto turnajom deti zabaviť. Deťom pripravíme bohatý program a keďže je to 10. ročník, tak o zábavu bude postarané. Pre organizátorov to bude dobrá rozcvička pred otvorenými majstrovstvami Slovenska v Stupave. Týmto pozývame na turnaj všetky družstvá a verím, že sa družstvám bude v Stupave páčiť“ dodal na záver hlavný usporiadateľ Rudolf Draškovič ml.


Viac informácii nájdete na: www.playminihandball.com

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner