SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2017/2018
Číslo
8ABA-55
Čas
12:00
Dátum
09.12.2017
Miesto
ŠH v Predmieri
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MHK Bytča
B
Hostia
HK AS Trenčín
Konečný
výsledok
28
21
Polčas
(30')
12
11
Výsledok
(60')
28
21
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Rantúchová Veronika
03586
4
Furgaláková Lucia
02996
5
Učníková Vanessa
00785
6
Leštinová Lucia
00793
12;
16;18;22;
4
2
10
Weberová Nina
00797
14
Holíncová Laura
00025
1;[4];[6];8;9;10;11;
14;
8
2
15
Chudejová Ľudmila
03347
16
Jánošíková Kristína
00784
[23];[24];[25];❼;
3
N
18
Zubáňová Tereza
00781
5;7;
13;21;27;28;
6
20
Tabačíková Ivana
03854
21
Burandová Michaela
00794
2;
15;26;
3
2
22
Chudovská Natália
00783
25
Harantová Adriana
00805
29
Weberová Ema
00791
3;
17;19;20;
4
N
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
10:05
2:
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
5
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Žitňanová Hana
00651
6
Vépyová Lenka
03058
10
Slováčková Emma
00549
[1];❼;7;
20;
3
N
12
Klobušická Marcela
00834
16
Sedláčková Nicole Katarína
00862
17
Breznická Nina
04897
20
Bahelková Silvia
02117
5;6;
14;
3
3
Michalcová Erika
00901
3;
1
24
Ďuržová Hana
00843
25
Andrejková Laura
00856
8;
12;[13];[15];❼;16;
5
N
33
Benkovská Zora
00848
❼;
2
55
Jašková Lucia
00833
[4];❼;
17;18;21;
4
73
Pavlovská Tatiana
03749
[2];[9];10;[11];
❼;19;
5
99
Kubínyiová Nataša
04896
23
Kováčiková Emma
00835
2
A
ZVD:
Bettáková Eliška
Podpis:
B
Tréner:
Bettáková Eliška
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
17:50
2:
34:32
3:
Počet 7m hodov:
12
Góly zo 7m:
7
Hl. usporiadateľ:
Mgr. Garabík František
Zdravotná služba:
Mgr. Balážová Janka
Časomerač:
Kucej Milan
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Zahumenská Alena
Podpis:
Rozhodca:
Landsfeld Antonín
Podpis:
Rozhodca:
Cipov Boris
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:01
14
1:0
01:44
6
Vyluc2m
01:44
10
1:1
03:20
16
Napom
03:20
10
Nepr7m
03:50
10
Napom
04:11
21
2:1
05:09
29
3:1
06:35
29
Napom
06:50
73
3:2
09:09
3
3:3
11:31
55
3:4
11:59
23
Vyluc2m
11:59
14
4:4
12:49
18
5:4
13:51
14
6:4
15:19
20
6:5
16:01
18
7:5
17:48
14
8:5
18:19
20
8:6
18:23
33
Vyluc2m
19:27
55
Nepr7m
21:40
G
21:43
10
8:7
22:08
14
9:7
23:28
25
9:8
24:00
14
10:8
24:47
14
11:8
25:15
21
Vyluc2m
25:19
73
11:9
27:04
73
11:10
27:54
25
Napom
28:12
6
12:10
29:59
73
12:11
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:36
33
Nepr7m
30:50
18
13:11
31:58
14
Vyluc2m
34:29
14
14:11
34:59
21
15:11
35:50
6
16:11
36:20
29
17:11
38:31
73
Nepr7m
39:33
25
17:12
40:06
6
18:12
41:21
25
18:13
42:11
29
19:13
42:34
20
19:14
43:16
29
20:14
43:50
25
20:15
45:13
18
21:15
45:55
25
Nepr7m
47:18
6
22:15
48:51
16
23:15
49:38
25
23:16
50:07
55
23:17
50:33
16
24:17
50:53
55
24:18
51:20
16
25:18
52:47
73
25:19
54:29
21
26:19
55:40
16
Nepr7m
56:24
10
26:20
57:36
18
27:20
58:55
55
27:21
59:29
18
28:21
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz