Hádzanárky Iuventy Michalovce úspešne zvládli predohrávku 20. kola MOL ligy žien 2022/2023. Na palubovke HC Zlín im síce nevyšiel vstup do duelu, v 18. min prehrávali 4:8, ale o desať minút už bolo 13:9 pre hostky. Zemplínčanky definitívne rozhodli počas úseku od 38. do 43. min, keď z 18:14 unikli 25:14. Zverenky trénera Petra Kostku napokon vyhrali dvojciferným rozdielom 34:23 a v tabuľke poskočili z 5. na 4. pozíciu. Počas víkendu pokračuje spoločná slovensko-česká súťaž po reprezentačnej prestávke zápasmi kompletného 19. kola.

Výsledok štvrtkovej predohrávky 20. kola MOL ligy žien 2022/2023:

Handball club Zlín - MŠK Iuventa Michalovce 23:34 (11:14)
Najviac gólov: Ševčíková 6, D. Šimková 5/3, Kolářová 3, Daňková 3/1 - Dvorščáková 7/2, Wollingerová 6, Popovcová 5
pok. hody: 6/4 - 4/4, vylúčené: 4 - 5, ČK: 31. Polomíková (Zlín), rozhodovali: Králíček a Letev (obaja ČR), 40 divákov