Hádzanári HK Bojnice v novej sezóne zatiaľ kráčajú od víťazstva k víťazstvu. Zverenci trénera Tomáša Mažára zvládli aj tretí duel v Niké Handball extralige mužov 2024/2025, keď v piatok zdolali HK Agro Topoľčany vysoko 39:15 (19:9) a v minimálne do soboty sa ocitli na čele tabuľky najvyššej slovenskej súťaže pred triom tiež zatiaľ stopercentných tímov - Tatran Prešov, MŠK Považská Bystrica a HK Košice.

Bojničania mali vývoj duelu jasne vo svojich rukách prakticky od začiatku. Po štvrťhodine viedli 9:3 a do polčasovej prestávky natiahli svoj náskok na dvojciferný rozdiel. Po zmene strán boli ešte väčšími pánmi na ihrisku, pre hostí bol veľký problém dať gól, o čom svedčí len 15 strelených celkovo, z toho iba 6 v druhom dejstve. Topoľčanci po dvoch vyrovnaných dueloch v úvode ročníka prehrali priepastne o 24 gólov a v tabuľke sú aktuálne na 6. priečke.

Výsledok piatkového stretnutia 3. kola Niké Handball extraligy mužov 2024/2025:
HK Bojnice - HK Agro Topoľčany 39:15 (19:9)
Najviac gólov: Blaho a J. Briatka po 7, T. Smetánka 6 - Ahumada, Vanek a D. Polák po 3
pok. hody: 4/4 - 1/0, vylúčení: 5 - 5, rozhodovali: Michal Nagy a Zubo