Už ani hádzanári MŠK Považská Bystrica nemajú v sezóne 2024/2025 stopercentnú bilanciu. V stredajšej predohrávke 8. kola Niké Handball extraligy mužov prvýkrát v ročníku nezískali oba body, keď v Prievidzi remizovali s HK Bojnice 33:33 (14:17).

Šláger mal vyrovnaný priebeh, ale domáci v I. polčase odskočili na 15:11 v 25. min. Hostia po zmene strán vyrovnali na 23:23, no Bojničania s desaťgólovým lídrom T. Smetánkom opäť odskočili (26:23) a vedenie si udržiavali až do poslednej minúty. V nej sa v čase 59:12 min postaral o vyrovnanie M. Briatka.

Výsledok stredajšieho stretnutia 8. kola Niké Handball extraligy mužov:

HK Bojnice - MŠK Považská Bystrica 33:33 (17:14)
Najviac gólov: T. Smetánka 10, Meľnyk 7, J. Briatka 5/3 - Ľ. Ďuriš 7, Živkovič a M. Briatka po 7/2
Pok. hody: 3/3 - 4/4, vylúčení: 5 - 2, ČK: 40. Páleš (Bojnice) za 3 vylúčenia, rozhodovali: Baďura a Ondruš