Načítavanie údajov ...

DELO Final 4 Ligy majstrov žien naďalej v Budapešti

Nový kontrakt má platnosť do roku 2024.

Budapešť bude naďalej miestom vyvrcholenia Ligy majstrov hádzanárok. Maďarská metropola už šesťkrát hostila turnaj Final 4 najprestížnejšej európskej pohárovej súťaže ženských klubov. V úvodný deň majstrovstiev Európy hráčok do 19 rokov v Győri podpísali zástupcovia Európskej hádzanárskej federácie a Maďarského hádzanárskeho zväzu nový kontrakt, ktorého platnosť je aktuálne do roku 2024.

O trofej v LM žien sa hrá v budapeštianskej Športovej aréne Lászlóa Pappa, v roku 2019 bol o podujatie rekordný televízny záujem. Vysielalo ho 23 televíznych staníc vo viac ako 60 teritóriách.

Siedma edícia Final 4 Ligy majstrov sa uskutoční 9. – 10. mája 2020.„Úspech v predchádzajúcich šiestich sezónach nás motivoval na pokračovanie spolupráce s Maďarským hádzanárskym zväzom. Budapešť sa osvedčila ako veľmi kvalitný hostiteľ, ktorého ocenili všetky zúčastnené tímy. Toto dlhodobé partnerstvo je v súlade so stratégiou EHF, aby sa jej podujatia, ktoré sú výkladnou skriňou, konali na tom istom meste. Spolu s Kolínom nad Rýnom sme našli pre Ligy majstrov vynikajúce dejiská,“ uviedol prezident EHF Michael Wiederer.

Autor: SITA, Foto: ehfcl.com

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022