Načítavanie údajov ...

Mazákove štyri góly nestačili Ceglédu na postup cez Eger

Program hádzanárskych zápasov v zahraničných súťažiach v priebehu uplynulých dní ovplyvnil koronavírus, ktorý spôsobil odloženie viacerých stretnutí so slovenskou účasťou. Niekoľko stretnutí sa však predsa len uskutočnilo. V osemfinále Maďarského pohára sa stretli druholigový Cegléd a prvoligový Eger. Súboj klubov dvoch slovenských hádzanárov vyznel pre hostí z Egeru, ktorým ešte chýbal Šimon Macháč, keďže si krátko predtým plnil reprezentačné povinnosti na majstrovstvách Európy v Košiciach. Prehru 20:25 nepomohli odvrátiť ani štyri góly Martina Mazáka. Pivot Ceglédu mal stopercentnú streľbu a na konte aj jedno napomínanie žltou kartou.
V I. maďarskej lige žien sa Kisvárda, stále bez dlhodobo zranenej Veroniky Habánkovej, predstavila vo Váci, kde prehrala 23:29 a na 7. mieste uzatvára prvú polovicu tabuľky.
Rostov, favorit najvyššej ruskej súťaže, prekvapujúco zakopol. Klub, v ktorom pôsobí ako asistent trénera Tomáš Hlavatý, podľahol v Togliatti 29:30 a utrpel tak len druhú prehru v aktuálnom ligovom ročníku. Naďalej je však na čele svojej skupiny.
V Turecku chcel Ego Spor Ankara pretrhnúť šnúru štyroch ligových prehier, ale podľa informácie od slovenskej krídelníčky Márie Holešovej jeho súper a zároveň tabuľkový sused Antalya Anadolu na zápas nepricestoval.

Autor: slovakhandball.sk
FOTO: handballeger.hu

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022