Načítavanie údajov ...

SOH a MOH v Žiline 2021: V utorok konečný termín na zaplatenie poplatkov a nahlásenie súpisiek

Letný mládežnícky hádzanársky sviatok na Slovensku sa už nezadržateľne blíži. Žilina bude od 2. až 4. júla 2021 dejiskom Slovak Open Handball (SOH) vo vekových kategóriách do 12 a 14 rokov a Mini Open Handball (MOH) do 10 rokov. Prihlášky sú uzavreté, takže organizátori sa môžu chystať na účasť dovedna 83 tímov v šiestich kategóriách (17 tímov prípravka dievčatá, 17 mladšie žiačky, 13 staršie žiačky, 14 prípravka chlapci, 11 mladší žiaci, 11 starší žiaci).

Pre všetkých účastníkov je dôležitá informácia o konečnom termíne na zaplatenie poplatkov, ktorý je stanovený na utorok 15. júna 2021. Dovtedy je potrebné nahlásiť aj súpisky jednotlivých tímov a zároveň upresnený počet zúčastnených osôb.

Každé družstvo vypíše elektronicky súpisku tímu v súlade s prihláškou na turnaj a zaplatenou platbou. Súpiska družstva obsahuje mená a priezviská a dátumy narodenia hráčov/hráčok, ktorí môžu hrať za konkrétne družstvo prihláseného klubu. Na súpiske sú uvedení aj členovia realizačného tímu (hráči: meno a priezvisko, dátum narodenia, číslo dresu, realizačný tím: meno a priezvisko). Na základe úhrady vystavia organizátori zálohové faktúry, resp. faktúry. Písomné storno účasti s vrátením 100 % prostriedkov je možné do stredy 23. 6. 2021. Po tomto termíne poplatok za stravu a ubytovanie nebude možné vrátiť.

Už je známe zloženie skupín a hrací systém. V prílohách je k dispozícii na stiahnutie orientačný rozpis zápasov pre žiactvo v piatich halách a vyžrebovanie prípravky v dvoch telocvičniach. Vzhľadom na prípravu dopravy a stravy je ešte možný presun niektorých zápasov. Prípravka (dievčatá) hrá v telocvični UNIZA, chlapci prípravkári budú v telocvični pri ZŠ V. Javorku.

Príchod účastníkov vlakom je potrebné naplánovať v piatok 2. júla do 11.30 h a odchod v nedeľu 4. 7. po 17.00 h. Registrácia prebieha v hale, v ktorej sa dané družstvo predstaví v prvom zápase. Organizátori zároveň upozorňujú, že použitie šatní pri tomto vysokom množstve tímov bude limitované. Sprchy v halách nebudú pravdepodobne sprístupnené, ale ešte sa možnosť ich využitia rieši so zriaďovateľmi. Pokyny k ubytovaniu budú zverejnené do 20. 6., teda v priebehu tohto týždňa.

Rozpis zápasov žiactvo FINÁLNY

Skupiny

Rozlosovanie prípravka

Informácie:
https://www.hadzanazilina.sk/moh-2021-zilina/
https://slovakhandball.sk/mladez/slovak-open-handball/

Autor: slovakhandball.sk

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022