Načítavanie údajov ...

Bánovce nevycestovali do Mostu, na duel s lídrom nemali dosť zdravých hráčok

Z piatich na sobotu plánovaných duelov 24. kola MOL ligy hádzanárok sa jeden neuskutoční. Hrať sa nebude v Moste, kde sa na palubovke lídra DHK Baník od 16.00 h nepredstaví HK Sokol Bánovce nad Bebravou.

„Veľmi nás to mrzí, ale týmto vám chceme oficiálne oznámiť, že na dnešný zápas do Mostu sme nevycestovali, nakoľko na piatkovom tréningu sme mali len tri zdravé hračky. Aj napriek tomu, že sa nám nepodarilo vybaviť potvrdenie od regionálneho hygienika, si týmto ešte raz dovoľujeme požiadať o možnosť dohrávky dňa 21. marca 2020,“ adresoval žiadosť vedeniu spoločnej slovensko-českej súťaže tréner bánovského družstva Richard Makýš.

Informáciu o neodohraní duelu potvrdil aj SZH, ktorý oficiálne oznámil, že zápas MOL ligy DHK Baník Most – HK Sokol Bánovce nad Bebravou sa v sobotu neuskutoční. Poslednému tímu tabuľky hrozí kontumácia.

„Prípadom sa bude ďalej zaoberať riadiaci orgán súťaže. Bez potvrdenia od okresného hygienika nie je možné zápas odložiť ani pre chorobnosť hráčok,“ poznamenal riaditeľ MOL ligy a súťaží SZH Peter Brunovský.

Autor: SITA, Foto: HK Sokol Bánovce nad Bebravou

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022