Načítavanie údajov ...

Dôležité organizačné informácie pre divákov pred reprezentačným zápasom Slovensko – Rusko

V sobotu 27.10.2018 o 18:00 hod. sa v TATRAN Handball Aréne odohrá hádzanársky medzištátny kvalifikačný zápas na EURO 2020 medzi Slovenskom a Ruskom.

Vstupenky na tento zápas je možné zakúpiť:

– prostredníctvom internetového portálu www.inviton.sk a to v cene 5,00 € s DPH.

– v predpredaji vstupeniek ktorý bude zabezpečený v TATRAN Handball Aréne, ul. Jána Pavla II.č. 2, Prešov a to v pracovných dňoch v čase od 12:30 – 17:30 hod. detto v cene 5,00 € s DPH. Pred-predaj vstupeniek bude zahájený dňa 17.10.23018 o 12.30 hod.

Na medzištátny kvalifikačný zápas budú platné len vstupenky zakúpené prostredníctvom internetového portálu www.inviton.sk a vstupenky zakúpené v predpredaji resp. priamo v pokladni THA Prešov.

Permanentky TATRANA Prešov zakúpené na sezónu sezóny 2018/19 na predmetný zápas na vstupe do THA nebudú akceptované. Detto klubové – voľné vstupenky ako i ostatné vstupy nebudú na vstupe do THA akceptované. Uvedené vyplýva zo skutočnosti, že zápas organizuje SZH.

Vzhľadom k dvom rôznym formám vstupeniek na predmetný kvalifikačný zápas bude upravený režim vstupov do priestorov THA Prešov nasledovne:

– Vstupenky zakúpené na internete a vstupenky distribuované SZH od firmy „INVITON“ budú mať samostatný vstup, ktorý bude riadne označený navádzacími banermi /bočný vstup/.
– Vstupenky zakúpené v pokladni TATRANA Prešov v predpredaji resp. riadnom predaji pred zápasom budú mať vstup nezmenený cez hlavný vstup a cez turnikety.

Vzhľadom k veľkému záujmu o zápas TATRAN Prešov v deň zápasu otvorí pokladňu v THA už tri hodiny pred zápasom a vstup do THA otvorí už jeden a pol hodiny pred zápasom. Z uvedeného dôvodu si dovoľujeme požiadať fanúšikov aby svoje miesto v hľadisku zaujali v dostatočnom predstihu a vyhli sa tak návalom bezprostredne pred začiatkom zápasu.

Deti do 3 rokov a držitelia preukazu ZŤP spolu s doprovodom majú na zápas vstup zadarmo.

Autor: TATRAN Prešov / slovakhandball.sk

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022