Načítavanie údajov ...

HKM ŠAĽA POSILNÍ DVOJICA HRÁČOV Z TOPOĽČIAN

Vedenie HKM Šaľa sa dohodlo na spolupráci s mladým slovenským brankárom Patrikom Králikom a so spojkou Ľubomírom Jadroňom z HK Agro Topoľčany. Obaja hráči k nám prihádzajú na hosťovanie do konca sezóny.

22-ročný Králik prešiel v topoľčianskom klube všetkými mládežníckymi kategóriami, od prípravky až po starší dorast. Na súpiske seniorského tímu Topoľčian sa objavil už v relatívne mladom veku  a postupne sa vypracoval na jednu z opôr minuloročného finalistu Extraligy. V minulosti bol stabilnou súčasťou kadetských a juniorských reprezentácií Slovenska.

Do spojkového radu HKM Šaľa pribudne odchovanec bojnickej hádzanej, 25-ročný a 190 cm vysoký Ľubomír Jadroň. V drese Topoľčian nastúpil v tejto sezóne na 15 zápasov, v ktorých strelil 24 gólov. Takisto ako Králik bol jednou z ústredných postáv Topoľčian pri zisku strieborných medailí v minulej sezóne. Vďaka svojim výborným výkonom si vyslúžil aj nomináciu do slovenskej reprezentácie.

Obaja hráči už s tímom odcestujú na dva prípravné zápasy do maďarského Mezökövesdu (streda 18:00 a štvrtok o 10:30).

V našom tíme už ďalej nebude pokračovať bieloruský brankár Pavel Miskevich, s ktorým sa vedenie dohodlo na ukončení spolupráce.

Zdroj: HKM ŠAĽA

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022