• Reprezentácia Tím
  • Reprezentácia Realizačný tím
  • Reprezentácia Výsledky

SLOVENSKÁ REPREZENTÁCIA

 HráčPozíciaVekVýškaVáhaKlub
  • 1
Teodor PAULBrankár3419594USAM Nimes Gard
  • 67
Marián ŽERNOVIČBrankár3018690FTC Budapest
  • 96
Michal Martin KONEČNÝBrankár24197107Grundfos Tatabánya KC
  • 73
Igor ČuprynaBrankár31Tatran Prešov
  • 9
Anur BurnazovićĽavá spojka27MŠK Považská Bystrica
  • 22
Juraj BRIATKAĽavé krídlo2517979HC Sporta Hlohovec
  • 11
Martin BRIATKAĽavé krídlo3018775MŠK Považská Bystrica
  • 20
Tomáš URBANPravé krídlo3118787TV Emsdetten
  • 27
Tomáš BOGÁRPravé krídlo2018080HKM Šaľa
  • 49
Martin SLANINKAPivot32202110HSC Suhr Aarau
  • 7
Šimon MACHÁČPivot2719197Eger Esterházy SZSE
  • 48
Dominik KALAFUTPivot26194116HSG Nordhorn
  • 4
Boris REŠOVSKÝPivot22193105ŠKP Bratislava
  • 21
Ľubomír ĎURIŠStredná spojka3317573B.Braun Gyöngyös
  • 47
Lukáš URBANĽavá spojka2620090C´Chartres Métropole HB
  • 8
Martin POTISKStredná spojka2219290ThSV Eisenach
  • 3
Patrik HRUŠČÁKPravá spojka32205112Košice Crows
  • 25
Marek KOVÁČECHPravá spojka3218295Union Juri Leoben
  • 2
Oliver RÁBEKĽavá spojka33204102Tatran Prešov
  • 18
Jakub PROKOPĽavá spojka2219190HKM Šaľa
  • 13
Otto KANCELĽavá spojka26206105Orosházi FKSE-LINAMAR
  • 10
Tomáš REČIČÁRĽavá spojka2218893Tatran Prešov
  • 15
Lukáš RakúsĽavá spojka24HC Sporta Hlohovec
  • 29
Mikuláš KucseraPravá spojka20MHC Štart Nové Zámky
  • 81
Jakub MIKITAPravá spojka2819995FTC Budapest
  • 82
Matej MikitaĽavá spojka26C´Chartres Métropole HB
  • 88
Ľubomir IvanicjaPravé krídlo31MŠK Považská Bystrica
  • 23
Lukáš PéchyĽavé krídlo24TUS Ferndorf
  • 34
Daniel PolákPravé krídlo21HKM Šaľa
  • 5
Marek KorbelPravá spojka26TJ Sokol Nové Veselí
  • 14
Andrej SLOBODAStredná spojka2018275MŠK Považská Bystrica
  • 5
Marek HNIĎÁKĽavá spojka2019897Ceglédi KKSE
  • 24
Martin STRAŇOVSKÝĽavé krídlo3518780MOL-Pick Szeged
  • 36
Marek HLINKAĽavá spojka2519382HC Zubří
  • 4
Dávid MIŠOVÝCHPravé krídlo1818173HSV Bad Blankenburg
  • 34
Vladimír GUZYĽavá spojka3218685HK Košice.

 MenoPozícia
Peter KukučkaHlavný tréner
Radoslav AntlAsistent trénera
Daniel VALOAsistent trénera
Miloš PuteraTréner brankárov
Zoltán HeisterManažér tímu
Patrik JavorčíkDoktor
Boris SerdulaVedúci tímu
Martin MaťašVedúci tímu
Mikuláš JakabFyzioterapeut
Radovan RakMasér
Alex NötheFyzioterapeut
Christian BüttnerFyzioterapeut

Sezóna 2019/2020:

Slovensko – Česko, Považská Bystrica, 27.12.2019, prípravný zápas 24:21 (9:8)

Česko – Slovensko, Zubří, 28.12.2019, prípravný zápas 23:20 (12:8)

Rakúsko – Slovensko, Stockerau, 04.01.2020, prípravný zápas 32:27 (19:13)

Slovensko – Saudská Arábia, Wiener Neustadt, 06.01.2020, prípravný zápas 25:26 (12:10)

Slovensko – Saudská Arábia, Wiener Neustadt, 06.01.2020, prípravný zápas 28:26 (17:8)

Slovensko – Luxembursko, Luxemburg, 10.01.2020, kvalifikácia o postup na MS 2021 22:16 (11:9)

Slovensko – Faerské Ostrovy, Luxemburg, 11.01.2020, kvalifikácia o postup na MS 2021 27:26 (14:13)

Slovensko – Litva, Luxemburg, 11.01.2020, kvalifikácia o postup na MS 2021 24:25 (12:11)

Najnovšie news