Načítavanie údajov ...

Šanca na odvysielanie zápasov aj pre kluby z nižších súťaží

Chcete, aby sa zápas vášho družstva odvysielal na internete? Tak teraz máte šancu prihlásiť sa do súťaže o odvysielanie ligového zápasu cez YouTube kanál Slovenského zväzu hádzanej (SZH). Prenosy z najvyšších domácich hádzanárskych súťaží sú v súčasnosti už samozrejmosťou. SZH však rámci propagácie klubov z nižších súťaží pripravil pilotný projekt „Buď OnLine aj Ty“. Ponuka platí pre nasledovné súťaže: I. liga žien, I. liga mužov, I. liga dorastencov, II. spojená liga dorastencov a I. liga dorasteniek. Kluby, ktorých tímy účinkujú v spomenutých ligách, majú možnosť v prípade záujmu zapojiť sa do žrebovania o odvysielanie stretnutia, pričom im nevzniknú žiadne náklady za vysielanie.

Záujem o vysielanie v mesiaci marec 2022 je potrebné nahlásiť na emailovej adrese: marcinova@slovakhandball.sk najneskôr do konca februára (do 28. 2. 2022), pričom treba uviesť deň, čas zápasu, halu a číslo stretnutia.

V mesiaci marec sa takto odvysielajú dva vyžrebované zápasy. Žrebovať sa bude online, takže kluby si budú môcť pozrieť aj samotný žrebovací proces. V prípade problémov s internetovým pripojením (keby nebolo v požadovanej kvalite, pozn.) v danom vyžrebovanom mieste sa zápas nahrá a v čo najkratšom možnom čase sa zverejní na youtubovom kanáli SZH.

Autor: slovakhandball.sk

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny autopartner SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022