Načítavanie údajov ...

Szarkovej šesťgólový domáci debut v drese MKCSE

Simona Szarková najlepšou strelkyňou svojho tímu v charitatívnom zápase

Slovenská reprezentantka v hádzanej Simona Szarková od začiatku svojho pôsobenia v maďarskom prvoligovom klube Eu-Fire Mosonmagyaróvár KC SE, do ktorého prestúpila začiatkom decembra z nórskeho Storhamar Haandball Elite, potvrdzuje svoje strelecké schopnosti, hoci vzhľadom na prestávku v lige zatiaľ len v nesúťažných stretnutiach.

Minulý týždeň si dres svojho nového zamestnávateľa obliekla v prípravnom dueli v Győri bez prítomnosti divákov. K víťazstvu Mosonmagyaróváru nad svojím bývalým klubom HK Slovan Duslo Šaľa 32:19 (19:10) prispela štyrmi gólmi. Rovnako štyri presné zásahy dosiahla aj ďalšia bývalá Šalianka Réka Bíziková a trikrát skórovala za MKCSE jej sestra Boglárka Bíziková, ktorá si istý čas tiež obliekala dres Dusla.

V utorok sa Szarková prvýkrát predstavila pred domácim publikom v charitatívnom zápase proti druholigovému tímu Kispest NKK. V UFM Aréne sa pred 600 divákmi zrodil takmer rovnaký konečný výsledok 32:18 (18:7), pričom 26-ročná spojka bola so 6 gólmi najlepšou strelkyňou. Dostala aj dôveru pri jedinom pokutovom hode domácich, ktorý aj premenila.

Autor: SITA, Foto: mostecky.denik.cz

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022