Načítavanie údajov ...

Tatran angažoval Srba Ivanoviča, v talóne má aj pilier obrany a útoku z Balkánu

Čerstvý slovenský hádzanársky šampión Tatran Prešov predstavil ďalšiu novú akvizíciu. Od nadchádzajúcej sezóny bude v centre Šariša pôsobiť Nikola Ivanovič. Dvadsaťtriročný rodák zo Subotice prichádza z izraelského Rišon Lezion, predtým pôsobil aj v RK Partizan Belehrad (Srb.), FTC (Maď.), RK Eurofarm Pelister (Sev. Maced.) a RK Crvena Zvezda Belehrad (Srb.). Tatran uzavrel s ľavorukou pravou spojkou dvojročnú zmluvu.
„Je to mladý hráč a počítame s ním skôr ako s druhou pravou spojkou. V hre je totiž ešte príchod skúsenejšieho hráča na túto pozíciu, s ktorým sme pred podpisom zmluvy, no zranil sa a čakáme na výsledky rezonancie. Ide o skúseného hráča z Balkánu, ktorý by mal byť pilierom obrany i útoku,“ uviedol pre oficiálny web Tatrana majiteľ prešovského klubu Miloslav Chmeliar.
„Podpis zmluvy s Prešovom je pre mňa veľkou vecou, pretože už ako dieťa som chcel hrať za niektorý z veľkých európskych klubov, medzi ktoré patrí aj Tatran,“ poznamenal bývalý mládežnícky reprezentant Srbska Nikola Ivanovič (195 cm/99 kg).

Autor: slovakhandball.sk
FOTO: volimpartizan.rs

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022