Načítavanie údajov ...

V Stupave chcú nadviazať na úspešnú tradíciu mládežníckeho turnaja, v januári už s novým názvom

V Stupave sa 4. – 6. januára 2023 uskutoční 9. ročník medzinárodného hádzanárskeho turnaja chlapcov, ktorý bude mať už nový názov – MIZUNO CUP. Nový partner sa bude spolupodieľať na pokračovaní obľúbeného mládežníckeho hádzanárskeho turnaja pre chlapcov, ktorý sa odohrá sa v troch mestách – Stupava, Malacky, Bratislava – Záhorská Bystrica. Je určený pre vekové kategórie do 10, 12, 14 a 16 rokov (B10, B12, B14, B16).

„Chcem sa poďakovať majiteľom reštaurácie ZORNO za podporu počas posledných 9 rokov a pomoc pri organizovaní. V roku 2013 sme dostali nápad s Ivanom Kubíčkom zorganizovať turnaj pre starších žiakov. Vznikol z nevinnej myšlienky a postupne sa s toho stala každoročná tradícia, kde štartovali hráči v kategóriách od minihádzanej až po starší dorast. Turnaj ZORNO CUP mal svoje postavenie medzi mládežníckymi turnajmi a stal sa veľmi obľúbený aj medzi mladými hádzanármi. Najlepší ročník sa vydaril v roku 2019, keď sme sa postarali o 1 050 hádzanárov a približne 500 fanúšikov. Vtedy na turnaji štartovalo 65 družstiev. ZORNO CUP sa teraz premenuje na MIZUNO CUP a veríme, že úspešne nadviažeme na jeho tradíciu. S novým partnerom pripravujeme pre účastníkov viaceré novinky a prekvapenia,“ informoval hlavný organizátor Rudolf Draškovič.

Najneskorší termín na zaslanie prihlášky je 9. december 2022. Organizátor si vyhradzuje právo výberu účastníkov turnaja.

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022