Načítavanie údajov ...

Zľava 35 až 50% z maloobchodnej ceny na značku Mizuno pre slovenské hádzanárske kluby

Prvým slovenským hádzanárskym reprezentačným tímom, ktoré už nastupujú v krásnych dresoch od značky Mizuno sú kadetky, ktoré aktuálne bojujú na majstrovstvách sveta do 18 rokov v Poľsku.

Spoločnosť Levelsportkoncept s.r.o., výhradný distribútor značky Mizuno pre Českú republiku, Slovensko a Maďarsko sa stal partnerom Slovenského zväzu hádzanej a teraz prináša slovenským hádzanárskym klubom akciu na nákup športových produktov značky Mizuno.

Dresy, oblečenie a obuv značky Mizuno môžu kluby nakupovať pre novú sezónu s výraznými zľavami.

50% zľavu z maloobchodnej ceny získajú kluby hrajúce najvyššie súťaže, teda Slovnaft Handball Extraligu a MOL Ligu, pre všetky ostatné kluby registrované pod SZH je pripravená zľava 35% z maloobchodnej ceny.

Produkty môžete objednávať prostredníctvom B2B systému, ktorý nájdete na stránkach Levelsportkonceptu – http://www.levelsportkoncept.cz/

Prístupové údaje pre klub a ďalšie informácie vám budú zaslané emailom po vyžiadaní na e-mailovú adresu daniel.hajek@levelsportkoncept.cz

Na týchto stránkach uvidíte ponuku produktov Mizuno s finálnou cenou pre Váš klub. Objednávky sa budú zadávať do tohto systému automaticky a budú obratom distribuované priamo na klub.

Autor: redakcia, Foto: facebook Mizuno Handball

 

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022