Načítavanie údajov ...

Alžbeta Polláková a Žaneta Šulcová prestúpili do HC Tatran Stupava

Pred koncom prvej časti súťaže sa podarilo vedeniu klubu HC Tatran Stupava zrealizovať príchody bývalých reprezentantiek Slovenska do tímu žien. Do Stupavy prichádzajú Alžbeta Polláková a Žaneta Šulcová (za slobodna Tóthová).

“ Sme radi, že sa nám podarilo s oboma hráčkami dohodnúť na angažmáne u nás. Boli sme v kontakte už dlhší čas. Očakávame od oboch, že prinesú do družstva skúsenosti a nášmu tímu pomôžu predovšetkým v ťažkých zápasoch, ktoré nás čakajú v lige či v Slovenskom pohári. 

Čo sa týka Žanety Šulcovej, tá naposledy hrala vo Francúzsku a bude do Stupavy dochádzať z českého Jičína, kde momentálne žije. 

Alžbeta Polláková naposledy pôsobila v zahraničí v Borusii Dortmund a po materskej dovolenke odohrala jesennú časť v druholigovej Senici. Obidve hráčky sa predstavia pred domácim publikom už túto sobotu v zápase proti tímu zo Serede.“ povedal manažér klubu HC Tatran Stupava Rudolf Draškovič ml.

 

Vizitky:

Alžbeta Polláková 

Slovenská reprezentácia: 88 zápasov / 365 gólov

Kluby: HC SCP Banská Bystrica, Vasas Budapešť (Maďarsko), ASA Consolis Hodmezövásarhely (Maďarsko), BARABAS Veszprém (Maďarsko), IUVENTA Michalovce, ŠKP Senec, BVB 09 Borussia Dortmund (Nemecko)

 

Žaneta Šulcová 

Slovenská reprezentácia: 71 zápasov / 3 góly

Kluby : TJ Juhcelpap Štúrovo, HC SCP Banska Bystrica, Vasas Budapešť (Maďarsko), Bekescsaba (Maďarsko), Cdb Dijon (Francúzsko), Stella St. Maur (Francúzsko)

 

Zdroj: hctatranstupava.sk 

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022