Načítavanie údajov ...

Packa si trénerský koniec rozmyslel, povedie Šaľu

Ján Packa vedeniu HK Slovan Duslo Šaľa potvrdil, že dodrží dohodu a bude trénerom družstva žien v nadchádzajúcej sezóne

Hádzanársky kormidelník Ján Packa neuzavrel svoju trénerskú kariéru. Po jeho predčasnom konci v národnom tíme žien Slovenska, keď ho v stredu odvolal z funkcie VV SZH pre neuspokojivé výkony reprezentačného družstva, na chvíľu visel otáznik nad jeho ďalším pôsobením.

Sklamaný 67-ročný kouč sa pre agentúru SITA vyjadril, že ešte zváži pokračovanie ako tréner. Následne však dodal, že už je viac-menej rozhodnutý, čo spraví. Neistotu tým vyvolal najmä v HK Slovan Duslo Šaľa, kde sa mal od nadchádzajúcej sezóny ujať kormidla. V bronzovom tíme uplynulého súťažného ročníka však nemusia riešiť nečakanú krízovú situáciu a hľadať nového trénera.

„Na základe spomenutých informácií som kontaktoval Jána Packu a ubezpečil ma, že našu dohodu dodrží. Vraj rozmýšľal o tom, čo ďalej, čo spraviť a napokon sa rozhodol, že nebude utekať od roboty, ktorá ho čaká v Šali. Koniec-koncov máme s ním podpísanú zmluvu, ktorú dodrží. Takže môžem potvrdiť, že letnú prípravu na novú sezónu začneme 10. júla pod Packovým vedením,“ informoval agentúru SITA manažér HK Slovan Duslo Šaľa Rudolf Petrikovič.

Autor: SITA, Foto: Iuventa Michalovce

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022